Yıldırım Otel – Denizli

Aksi belirtilmedikçe bütün resimler, metinler, ofisi Santral Garaj Üstü 632 Sok. No:13 Denizli, Turkiye adresinde yer alan YILDIRIM HOTEL – DENİZLİ (Yılman İnşaat Taahut Turizm Otelcilik San. ve Tic. A.Ş.)’e aittir. Burada yer alan materyallerin telif hakları ve diğer tüm fikri mülkiyet hakları YILDIRIM HOTEL – DENİZLİ (Yılman A.Ş.) lisansörlerine aittir. Burada belirtilen markalar Türk ve uluslararası ticari marka kanunları yasaları tarafından korunmaktadır.

BU WEB SİTESİ VE İÇERİĞİ “OLDUĞU GİBİ” KULLANILMAK ÜZERE SUNULMUŞTUR. BU WEB SITESİ VE IÇERIĞI ILE ILGILI SORUMLULUK VE GARANTİ YILDIRIM HOTEL – DENİZLİ (Yılman A.Ş.)’E AİT DEĞİLDİR; TÜM GARANTİLER, BELİRTİLEN BELİRTİLMEYEN, BU WEB SİTESİ VE İÇERİĞİNDE YA DA İÇERİSİNDE BELİRTİLEN HERHANGİ BİR LİNKTE SAĞLANAN MEMNUNİYET VE AMACA UYGUNLUK GARANTİSİ YASALARCA İZİN VERİLENDEN HARİÇ TUTULMUŞTUR. BU WEB SAYFASINDA YA DA BU SAYFAYA BAĞLI BAŞKA BİR SAYFADA VERİLEN BİLGİLERİN EKSİKSİZLİĞİ VEYA DOĞRULUĞU HAKKINDA SORUMLULUK ALINMAMAKTA VE GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR.

Hiç bir koşulda YILDIRIM HOTEL – DENİZLİ (Yılman A.Ş.) ya da çalışanları, temsilcileri, bayileri ya da sözleşmeyi yapan şahıslar, doğabilecek zararlardan, sonuçlarında meydana gelen kayıplardan, vergi ya da kar kaybından, mala gelen zarar ya da kayıptan, üçüncü şahısların taleplerinden; bu siteyle ya da bağlı olduğu başka bir siteyle ilgili içeriden ya da dışarıdan kullanıcıların kayıp, zarar, talep veya harcamalarından yükümlü değildir. Bu red ve sınırlama sadece yasaların belirttiği çerçeve içersinde uygulanmaktadır.